LGBT i Tolerancja czyli oksymoron w praktyce


Alicja Malgorzata Brygida
4 miesiące temu (edytowany)

LGBT robi niedźwiedzią przysługę osobom homoseksualnym. Ale pewnie o to chodzi i za to im płacą. Ktoś z góry chce żeby polała się krew. A czym najlepiej wkurzyć ludzi, no wkładaniem łap w majtki ich dzieci. Takze cokolwiek się stanie, winne bedą temu pośrednio organizacje LGBT oraz bezposrednio sponsorujący je “filantropi” ktorzy to nakręcają. – i to odnośnie wywiadu u Atora. A odnośnie chamów na forach, oni sa wszędzie. Takie jest społeczeństwo niestety obojetnie jakiej by nie byli orientacji.


Mateusz Kowalski
4 miesiące temu

Tu nie chodzi o zemstę. Po prostu trzeba reagować na tego rodzaju zachowania odbiegające od norm społecznych. Szacunek przede wszystkim. Obojętne czy zgadzam się z Tobą czy też nie ,okazuję Ci szacunek. Reaguj Bracie.


Katarzyna Werner
4 miesiące temu (edytowany)

Witam Mike Jakuboski, jestem hetero, ale nie jestem homofobem, uważam, że każdy człowiek ma prawo żyć jak chce, z poszanowaniem innych. Jednak to, co się dzieje teraz w Polsce po ogłoszeniu deklaracji LBGT to jest wojna wypowiedziana przez nich i ich sympatyków przeciwko rodzinom z dziećmi, heteroseksualnym, ruchom pro-life i kościołowi oraz ludziom popierającym rząd, PiS i narodowcom. Ta wojna dotyczy też homoseksualnych, którzy nie popierają pedofilii. Myślę, że Pan należy do nich. Myślę, że ma Pan misję do spełnienia, brońcie się, bo będą Was atakować, tak samo, jak nas – heteroseksualnych. My musimy obronić swoje dzieci przed pedofilią, przed agresją i pogardą tych ludzi,komunistów, postkomunistów, ludzi nienawidzących KK,złodziei z 3 RP, ubeków, TW i Sądów, które pragną zemsty! Brońcie się, my nie staniemy w waszej obronie jak będziecie stać biernie po stronie pedofilów.


Joanna
4 miesiące temu (edytowany)

W Polsce sa takie same zachowania- koleś grabari.pl- każdego kto ma inne zdanie nazywa ograniczonym, idiotą itp przyjemnymi określeniami. Brawa dla Pana i życzę dużo sił.


Bozena Czarna
4 miesiące temu

Zgadzam sie z Toba – zawsze uwazalam ze w kazdej grupie ludzi jest lajdak i czlowiek , ktory szanuje drugiego , bo szanowac trzeba , ale nie mozna narzucac sila nikomu swoich pogladow, czy swoich zachowan jak rowniez sila zmuszac do kochania poniewaz to tylko rodzi agresje a agresja do niczego dobrego nie doprowadzi Jestem emerytka wiec juz ja sobie niczym nie zaszkodze , ale ty mlody czlowieku uwazaj na siebie bo z twojego srodowiska ludzie Cie zaszczuja , jestes za szczery w swoich wypowiedziach a wiesz sam ze nikt nie lubi ludzi szczerych i uczciwych. Pozdrawiam serdecznie i zycze duzo sil i spelnienia marzen.


Norman Lenda
4 miesiące temu

Szacunek dla Ciebie za sposób myślenia. Gdyby tacy ludzie jak Ty funkcjonowali w życiu publicznym jako reprezentanci środowiska osób homoseksualnych to debata o tolerancji i wzajemnym zrozumieniu byłaby dużo prostsza. Niestety na pierwszy ogień wysuwani są jacyś pajace, których happeningowe działania powodują, że ludziom, którym konserwatywny sposób postrzegania świata jest bliższy nie widzi się w ogóle jakakolwiek dyskusja z tym towarzystwem

Zagrabianie Historii i Rezimowe Metody LGBT Jako Ich Metoda Walki O Wolnosc I Demokracje

Lukaz23 godziny temu

Hejtuje LGBT ale nie mam nic do gejów takich jak ty to ja szanuje i życzę powodzenia w życiu.


Kurde Bele
22 godziny temu

Marnujesz siebie i swój czas, przyjeżdżaj do polski i rób wykłady w szkołach, uniwerkach a nawet w przedszkolach na ten temat żeby więcej osób przekazało na oczy.

nrws14 godzin temu

Lgbt nie ma nic wspólnego z homoseksualizmem. Życzę zdrowia i wytrwałości w zwalczaniu lewackiej hołoty.

Cobalt Pie4 miesiące temu

Pan jest chodzącym dowodem na to, że warto wierzyć w ludzi. Szacunek

Przekaz Pokoju Milosci i Tolerancji Wg LGBT

link do kanału na yt